Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Щоденник утомленої мами

Щоденник утомленої мами

Головна статті
Щоденник утомленої мами
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

alt

У вас ніколи не виникало почуття незадоволеності собою? Ну, коли вам здається, що ви все робите не так, що ви - погана мати, дружина, жінка? У мене останнім часом якісь абсолютні перепади настрою: від надмірно позитивного до повного занепаду сил. Думаю, це пов'язано з утомою, що накопичилася до весни. Читаєш чужі розсилки про діток, читаєш власні "правильні" думки, читаєш рекомендації психологів, відгуки мам і розумієш - ти все-все робиш не так, неправильно. І головне, що навіть у момент, коли ти це робиш, ти вже тоді усвідомлюєш, що робиш неправильно, але ... Якщо б тільки я була не я.

Усі ці думки привели мене до написання наступного щоденника, який я вирішила опублікувати. Не знаю, наскільки це буде цікаво вам, але я таким чином намагаюся розібратися в собі. Сподіваюся, мені цей щоденник допоможе. А може, і вам теж.

100 лучших афоризмов и цитат о любви

Самая свежая информация бетоносмеситель купить тут.

Схожі статті

Аж ніяк не ніженка
Грудні немовлята виглядають такими беззахисними і крихкими, здається, що поводитись з ними  потрібно лише обережно....
Коли дитині нудно
Дорослим буває важко зрозуміти, чому постійно фантазуючий і допитливий малюк так часто скаржиться на нудьгу....
Показники розвитку дитини до 2 років 6 місяців (Основні показники розвитку дитини...
Основні показниками розвитку дитини допоможуть зацікавленим особам (батькам, вихователям, педагогам) визначити ступінь розвитку конкретного малюка...
Слабкий імунітет
Лікування шкірних проявів ексудативного діатезу справа копітка і не дуже вдячна. Те, що ми бачимо...
Нічне життя важкої дитини
Давно відомо, що проблеми зі здоров'ям посилюються вночі. У важких дітей рідко не буває проблем...
Десять правил здорового дитячого сну
Виростити одну-єдину дитину і перетворити вирощування в тяжку працю, себе в матір-героїню, а життя сім'ї...
Як привчити дитину до порядку
Моєму синові 4 роки. Він росте веселим і тямущим хлопчиком. Нам із чоловіком приємно спостерігати...
Поважайте біоритми!
У всім відомої матрьошки є живий прототип: це наш з вами організм. Відразу пояснимо чому....
Як вкласти дитину спати?
Мало що так сильно виснажує молоду маму, як нестача сну. Як домогтися того, щоб малюк...
Не хочу додому!
... Кожне наше гуляння закінчується суцільними скандалами. Вадик обожнює бавитися в пісочниці, його просто неможливо...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми