Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Щоденник утомленої мами

Щоденник утомленої мами

Головна статті
Щоденник утомленої мами
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

alt

У вас ніколи не виникало почуття незадоволеності собою? Ну, коли вам здається, що ви все робите не так, що ви - погана мати, дружина, жінка? У мене останнім часом якісь абсолютні перепади настрою: від надмірно позитивного до повного занепаду сил. Думаю, це пов'язано з утомою, що накопичилася до весни. Читаєш чужі розсилки про діток, читаєш власні "правильні" думки, читаєш рекомендації психологів, відгуки мам і розумієш - ти все-все робиш не так, неправильно. І головне, що навіть у момент, коли ти це робиш, ти вже тоді усвідомлюєш, що робиш неправильно, але ... Якщо б тільки я була не я.

Усі ці думки привели мене до написання наступного щоденника, який я вирішила опублікувати. Не знаю, наскільки це буде цікаво вам, але я таким чином намагаюся розібратися в собі. Сподіваюся, мені цей щоденник допоможе. А може, і вам теж.

100 лучших афоризмов и цитат о любви

Самая свежая информация бетоносмеситель купить тут.

Схожі статті

Нічне життя важкої дитини
Давно відомо, що проблеми зі здоров'ям посилюються вночі. У важких дітей рідко не буває проблем...
Як допомогти дитині стати уважною?
Успіхи дітей у навчанні та інших видах діяльності багато в чому залежать від їхньої здатності...
Як ходити з дитиною по магазинах без сліз та істерик. Частина...
Дитяче "Купи!" викликає цілу бурю емоцій  у дорослих. Батьки готові назвати своїх чад жебраками, жаднюгами,...
Казки на день
Якщо ви читаєте трирічному малюкові "Карлсона", а він регулярно перебиває вас "безглуздими" питаннями, не поспішайте...
Ванька-встанька
Безсоння - проблема доросла. Але зараз все частіше перше знайомство з нею відбувається в ніжному...
Кому було сказано!
Справді, ну скільки разів можна повторювати одне й те саме?! Часом створюється враження, що ви...
Чи завжди ми справедливі? Роздуми про...
Увечері я, як звичайно, залишивши дворічного Артемка на піклування чоловіка, вирушила у ванну. Малюк грав...
Як навчити дитину засинати самостійно. Частина...
Чому діти не хочуть лягати спати? Одна з найважливіших передумов спокійного і тривалого нічного сну малюка...
Обережно: перше кохання!
Воно, як відомо, Подих зими. І обов'язково не вчасно: занадто рано або в розпал іспитів....
Як привчити дитину до порядку
Моєму синові 4 роки. Він росте веселим і тямущим хлопчиком. Нам із чоловіком приємно спостерігати...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми