Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Щоденник утомленої мами

Щоденник утомленої мами

Головна статті
Щоденник утомленої мами
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

alt

У вас ніколи не виникало почуття незадоволеності собою? Ну, коли вам здається, що ви все робите не так, що ви - погана мати, дружина, жінка? У мене останнім часом якісь абсолютні перепади настрою: від надмірно позитивного до повного занепаду сил. Думаю, це пов'язано з утомою, що накопичилася до весни. Читаєш чужі розсилки про діток, читаєш власні "правильні" думки, читаєш рекомендації психологів, відгуки мам і розумієш - ти все-все робиш не так, неправильно. І головне, що навіть у момент, коли ти це робиш, ти вже тоді усвідомлюєш, що робиш неправильно, але ... Якщо б тільки я була не я.

Усі ці думки привели мене до написання наступного щоденника, який я вирішила опублікувати. Не знаю, наскільки це буде цікаво вам, але я таким чином намагаюся розібратися в собі. Сподіваюся, мені цей щоденник допоможе. А може, і вам теж.

100 лучших афоризмов и цитат о любви

Самая свежая информация бетоносмеситель купить тут.

Схожі статті

Здорове харчування дітей від року до 6 років
Отже, вашому малюкові виповнився рік. Він вже досить підріс, відчуває себе самостійним і уміє багато...
Спати самому
До появи малюка в нашій родині готувалися завчасно. За місяць до пологів у кімнаті з'явилося...
Заколисувати чи ні
Заколисування як спосіб прискорити засипання традиційно викликало багато суперечок. Одні вважають, що це погана звичка,...
Дитячі страхи і порушення сну з інших...
Малюк може прокидатися вночі не тільки із-за природної зміни фаз сну, що прорізуються зубок або...
Якщо мозок втомився
Рано чи пізно з цим стикаються майже всі батьки школярів. Неможливо посадити його або її...
Я працюю вдома
Мені не треба вставати о сьомій ранку, робити щось неймовірне на голові й штовхатися в...
Як привчити дитину до порядку
Моєму синові 4 роки. Він росте веселим і тямущим хлопчиком. Нам із чоловіком приємно спостерігати...
Сім прийомів, які допоможуть підштовхнути дітей до взаємодії. Частина...
Початок Ми були дуже задоволені собою. Наші приклади здалися нам наочними і цілком здійсненними (принаймні, на...
Різні діти - різні ігри
Чим захопити малюка? Подібно ящірці з відомого мультфільму, яка визначила систему цінностей фразою "Ноги, крила, а...
Дитячі фантазії
Багато дітей люблять фантазувати. Часом батьків це може засмучувати, адже іноді відрізнити фантазію дитини від...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми