Алгоритм успіху

Головна статті
Алгоритм успіху
Маленький дослідник
Не збивайте з мети
Підняти самооцінку
Залишитися оптимістом

altHe варто ламати голову над тим, як запрограмувати дитину на успіх. Так само як шукати для цього особливі способи та методики. Наше завдання - підтримувати програму, яку спочатку заклала в ній природа.

Що таке життєвий успіх? Це удача в досягненні цілей, суспільне визнання, хороші результати в навчанні і роботі. І те, й інше, і третє у дітей є в надлишку. Усе раннє дитинство дитини - це суцільний успіх. За якихось кілька років з крихітної істоти вона перетворюється на життєрадісну особистість, якій до всього є діло. Вона успішно вчиться сидіти, ходити, говорити, відстоювати свою позицію, добиватися того, що вважає для себе важливим, а крім того, як би мимохідь, граючись, створює концепцію устрою світу і визначає своє, далеко не останнє місце в ньому. У малюка з самого початку є все, що необхідно. Є бажання (я хочу!), Віра (я можу!) і Завзятість (я доб'юся!), тобто всі складові успіху. Єдина різниця між нашими успішними починаннями і дитячими тільки в тому й полягає, що діти такими категоріями ("успішна я людина чи ні") не мислять. Вони просто роблять те, що треба робити, - і в них виходить все як би само собою.

Не кажіть "ні"
Звичайно, без заборон обійтися неможливо. Але при цьому необхідно як слід подумати: що, коли і чому забороняти.

Вийдіть на будь-який дитячий майданчик, де з ентузіазмом працюють карапузи, - ви такого наслухаєтесь!

- Сашко, ти куди поліз?!
- Микито, негайно віддай, це не твоя іграшка!
- Виходь негайно, я кому сказала!
- Алісо, не брудни ручки!
- Іванку, не можна!
- Машенько, не чіпай!

Батьки посилено стежать за благополуччям своїх чад. А тим часом "ні" не таке безневинне.

Схожі статті

Мова любові
Батьки повинні добре знати свою дитину і виражати почуття на найбільш зрозумілій їй "невербальній" мові. Кожна...
Якщо дитину дражнять
Літо - час динамічний, суцільні роз'їзди і нові знайомства. На жаль, вони не завжди бувають...
Успіх породжує майбутнє
Про те, як важливо в дитинстві участь дітей у різних проектах, які приносять успіх. У дитинстві...
Якщо підліток агресивний
Проблема Я живу з двома дітьми: синові 13, а доньці скоро 9. Правила в будинку суворі,...
Щеплення від реклами
Рекламу по праву вважають одним з найпотужніших засобів впливу на масову свідомість, від якого найбільше...
Мамин син чи мамин синочок
Як це не дивно, але саме від люблячої матері залежить, яким виросте її син -...
На трієчниках бізнес тримається
Чи залежать ваші кар'єрні успіхи від того, як Ви вчилися в школі? В кінці 2006...
Справи домашні. Що можна доручити малюкові?
Кожен батько хоче, щоб його дитина виросла працьовитою, щоб вона була  помічником у всіх домашніх...
Прізвиська і обзивалки
В очах батьків дитина завжди найкраща. Але як же неприємно буває дізнатися, що для однолітків...
Як виховати дружних дітей
Чи будуть брати і сестри змагатися за батьківську любов, відчувати один до одного неприязнь, залежать...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми