Дитячий майданчик

Головна статті
Дитячий майданчик
Віддай, моє ...
Мене вкусила акула
На дитячому майданчику не варто ...

altВаша дитина поповнила армію роковичків - значить, саме час познайомитися з правилами гри на дитячому майданчику.

Дитячий майданчик - місце гри для дітей, а не кімната відпочинку для дорослих. Навіть не сподівайтеся - почитати, поїсти, поговорити по телефону вам навряд чи вдасться, якщо, звісно, ваша дитина - не яскраво виражений флегматик. Крім перших маленьких перемог, батькам потрібно приготуватися і до неприємних сюрпризів, яких, утім, можна уникнути.

Урок 1. Гуляю з донькою, поруч бігає маленька дівчинка. Раптово вона біжить до сильно розгойданої гойдалки. Встає поруч із нею, хлопком по попі я заганяю її під гойдалку - інакше б її удар припав дитині прямо по голові. Уникнувши трагедії, лаю дітей, які сильно розкачали гойдалки. За шестирічних дітей з криком вступається мати: «Що ви кричите на моїх дітей? Самі дивіться за своєю дитиною! » Так уперше в житті мені дісталося за чужу дівчинку. Після пояснень у більш спокійних тонах конфлікт було вичерпано, я вибачилася. Тому що вона була права. Усі конфлікти, суперечливі ситуації потрібно вирішувати не з дітьми, а з їхніми батьками.

Цікаво, що мама тієї дівчинки навіть не помітила, що сталося, вона займалася двома іншими своїми дітьми. Слова "дякую" я від неї не почула. Але ж саме вона повинна була дивитися за своєю дитиною.

Крім гойдалок, найбільша небезпека трапляється на дитячому майданчику від каруселей і гірок. Не лінуйтеся, перевіряйте всі гойдалки на собі. Краще впадете з них ви, ніж ваш малюк. Дерев'яні сходи можуть згнити і проломитися саме під вашим чадом. Перевірте вміст пісочниці - у ній можуть виявитися биті шматки скла, шприци та інша небезпечна погань. Якщо на дитячому майданчику все підозріло блищить і сяє чистотою - швидше за все, інвентар нещодавно пофарбували, що, у кращому випадку, спричинить за собою велике прання.

Урок 2. Сидимо в пісочниці. Крім нас у піску копається малятко, бабуся якого захоплено базікає з подругою на лавці. Бачу в руках у дівчинки биту пляшку. Швидким рухом вихоплюю "бяку" у неї з рук. Звичайно, малятко злякалося і довго плакало, але зате не поранилося. Як то кажуть, із двох лих вибрали менше. У бабусі навіть дихання перехопило, коли вона побачила цю "трояндочку" та уявила, що могло статися. Схоже, бабуся вивела погуляти не онука, а себе. Уся увага повинна бути сконцентрованою тільки на дитині, усе інше - другорядне.

Дитячий майданчик оманливий своєю безтурботністю. Варто тільки розслабитися і заговоритися - як малюк опиняється в біді. Навіть якщо малюк сто тисяч разів забирався на гірку - стійте поруч, страховка потрібна завжди. Обходьте каруселі, що рухаються, і гойдалки на пристойній відстані. Не варто розслаблятися, якщо з дитиною пішла гуляти сім'я в повному складі. Нерідко пригоди трапляються під час фото- та відео зйомки: «Ах, подивіться, як наш хлопчик високо здерся…» А підтримувати хлопчика хто буде? Ага, Скліфосовський ... Так, удома всі побачать "падіння метеорита на планету Земля". Чим ретельніше ви будете стежити за дитиною, тим краще. Пам'ятайте - з дітьми багато уваги не буває.

Схожі статті

На злобу дня
Агресія в тому чи іншому вигляді притаманна всім людям - ця інстинктивна форма поведінки є...
Заборонені слова
Проблема Дорога редакція! Коли моєму старшому синові було приблизно п'ять з половиною років, він раптово став...
Генерали піщаних пасок
Всі ми вийшли з ... пісочниці. І якщо не у всіх в житті були дитячий...
Разбірки в пісочниці
Напевно, немає таких батьків, які не зіткнулися б з такою ситуацією. Ви виходите гуляти з...
Управління гнівом
Хто з нас не був свідком, а часто і учасником сцени, коли малюк у відповідь...
Імперія сну
Чи правда, що діти, які сплять в одній кімнаті з батьками, виростають більш впевненими в...
Як виховати дружних дітей
Чи будуть брати і сестри змагатися за батьківську любов, відчувати один до одного неприязнь, залежать...
Погана п'ятірка
З якими труднощами стикаються батьки і вчителі в перші шкільні роки дітей? Хронічна неуспішність У практиці нерідкі...
Розвиток дитини. Ігри та іграшки: перший...
      Починаючи публікацію  статті, присвяченої розвитку немовляти, ми передбачаємо закономірне питання: а чи так це важливо...
Дитина вкрала. Що робити?
Що робити мамі, якщо дитина вкрала, і як правильно повести себе в такій складній ситуації?...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми