Дитячий майданчик

Головна статті
Дитячий майданчик
Віддай, моє ...
Мене вкусила акула
На дитячому майданчику не варто ...

altВаша дитина поповнила армію роковичків - значить, саме час познайомитися з правилами гри на дитячому майданчику.

Дитячий майданчик - місце гри для дітей, а не кімната відпочинку для дорослих. Навіть не сподівайтеся - почитати, поїсти, поговорити по телефону вам навряд чи вдасться, якщо, звісно, ваша дитина - не яскраво виражений флегматик. Крім перших маленьких перемог, батькам потрібно приготуватися і до неприємних сюрпризів, яких, утім, можна уникнути.

Урок 1. Гуляю з донькою, поруч бігає маленька дівчинка. Раптово вона біжить до сильно розгойданої гойдалки. Встає поруч із нею, хлопком по попі я заганяю її під гойдалку - інакше б її удар припав дитині прямо по голові. Уникнувши трагедії, лаю дітей, які сильно розкачали гойдалки. За шестирічних дітей з криком вступається мати: «Що ви кричите на моїх дітей? Самі дивіться за своєю дитиною! » Так уперше в житті мені дісталося за чужу дівчинку. Після пояснень у більш спокійних тонах конфлікт було вичерпано, я вибачилася. Тому що вона була права. Усі конфлікти, суперечливі ситуації потрібно вирішувати не з дітьми, а з їхніми батьками.

Цікаво, що мама тієї дівчинки навіть не помітила, що сталося, вона займалася двома іншими своїми дітьми. Слова "дякую" я від неї не почула. Але ж саме вона повинна була дивитися за своєю дитиною.

Крім гойдалок, найбільша небезпека трапляється на дитячому майданчику від каруселей і гірок. Не лінуйтеся, перевіряйте всі гойдалки на собі. Краще впадете з них ви, ніж ваш малюк. Дерев'яні сходи можуть згнити і проломитися саме під вашим чадом. Перевірте вміст пісочниці - у ній можуть виявитися биті шматки скла, шприци та інша небезпечна погань. Якщо на дитячому майданчику все підозріло блищить і сяє чистотою - швидше за все, інвентар нещодавно пофарбували, що, у кращому випадку, спричинить за собою велике прання.

Урок 2. Сидимо в пісочниці. Крім нас у піску копається малятко, бабуся якого захоплено базікає з подругою на лавці. Бачу в руках у дівчинки биту пляшку. Швидким рухом вихоплюю "бяку" у неї з рук. Звичайно, малятко злякалося і довго плакало, але зате не поранилося. Як то кажуть, із двох лих вибрали менше. У бабусі навіть дихання перехопило, коли вона побачила цю "трояндочку" та уявила, що могло статися. Схоже, бабуся вивела погуляти не онука, а себе. Уся увага повинна бути сконцентрованою тільки на дитині, усе інше - другорядне.

Дитячий майданчик оманливий своєю безтурботністю. Варто тільки розслабитися і заговоритися - як малюк опиняється в біді. Навіть якщо малюк сто тисяч разів забирався на гірку - стійте поруч, страховка потрібна завжди. Обходьте каруселі, що рухаються, і гойдалки на пристойній відстані. Не варто розслаблятися, якщо з дитиною пішла гуляти сім'я в повному складі. Нерідко пригоди трапляються під час фото- та відео зйомки: «Ах, подивіться, як наш хлопчик високо здерся…» А підтримувати хлопчика хто буде? Ага, Скліфосовський ... Так, удома всі побачать "падіння метеорита на планету Земля". Чим ретельніше ви будете стежити за дитиною, тим краще. Пам'ятайте - з дітьми багато уваги не буває.

Схожі статті

Піскові годинники
Ось нарешті малюк почав впевнено ходити, він все менше спить під час прогулянок і все...
Управління гнівом
Хто з нас не був свідком, а часто і учасником сцени, коли малюк у відповідь...
Діагностика розвитку уваги у дошкільнят та молодших школярів. Частина...
"Будь уважніше!" - Ця фраза все частіше супроводжує зростаючу дитини і вдома, і в дитячому...
Мама, купи!
Прийшов лист: «Кожна прогулянка і (тим більше!) похід по магазинах з дитиною перетворюються для мене на...
Як виховати дружних дітей
Чи будуть брати і сестри змагатися за батьківську любов, відчувати один до одного неприязнь, залежать...
Діагностика розвитку уваги у дошкільнят та молодших школярів. Частина...
Початок До шести років не тільки збільшується кількість об'єктів, які дитина здатна одночасно сприйняти, змінюється і...
Разбірки в пісочниці
Напевно, немає таких батьків, які не зіткнулися б з такою ситуацією. Ви виходите гуляти з...
Як говорити, щоб дитина вас почула?
Чим старшою стає дитина, тим частіше вона сприймає поради батьків у "штики" або з чистої...
Я сам!
Якщо розділити світ на великих і маленьких, то вийде, що великий - це той, хто...
Мобілізуємось на навчання! Після канікул ...
Нашим дітям доводиться нелегко, сідати за шкільну парту після відпочинку. Багато батьків думають, що дитина...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми