Безсонне царство

Головна статті
Безсонне царство
Нічні розваги
Мені снилося ... що я сплю

altПриродні рельєфи надзвичайної краси миготіли у мене перед очима. Я бігла все швидше і швидше, чуючи позаду моторошні крики. За мною гналися вампіри в людській подобі. Я їх не бачила, боялася озирнутися, але точно знала, що це вони. Я відчувала, що мене наздоганяють, тому що крики ставали все голоснішими, але продовжувала бігти. Але раптом ... я провалилася в глибоку яму. Я пропала! Навколо був повний морок, я лежала і не могла поворухнутися. Вампіри вп'ялися в мене своїми зубами, запанувала тиша ...

Я прокинулася в холодному поту. Насниться ж таке! Добре ще, що я не стала відбиватися від вампірів руками і ногами, адже поряд з одного боку, притулившись до мене, лежала моя донька і, прицмокуючи, смоктала мої груди, а з іншого - спав чоловік. Власне, у подібному сні немає нічого дивного: після недавнього перегляду в кінотеатрі фільму про вампірів і наполегливих дій з боку дочки мій мозок сам згенерував сюжет кошмару.

Намагаюся продерти очі і сфокусувати погляд на зелених цифрах годинника. Це зробити непросто, очі відмовляються підкорятися, але визначення часу серед ночі ввійшло вже в звичку. Пів на першу, а ми вже ні в одному оці і, похрюкуючи, поїдаємо свою маму. Мабуть, цьому передували крики з вимогами на мою адресу добровільно надати груди в її розпорядження, які я сплутала з криками вампірів і мала нахабство не підкоритися. Дитина не розгубилася, взяла все самостійно. Але вся біда в тому, що в процесі запеклої вимоги залишки сну у неї зникли, і це обіцяло "веселу" ніч.

Ні, ви не подумайте, що я скаржуся, я звикла за ці майже вже півтора року до таких ночей. Але щовечора, лягаючи спати, у моїй душі жевріє слабка надія, що ця ніч буде спокійною, і щоночі я розчаровано прокидаюся.

Мабуть, молока в лівій стороні грудей уже не залишилося, і в хід пішла друга. Але цей процес доньці швидко набрид, оскільки їсти їй ще зовсім не хотілося, а смоктальний рефлекс був задоволений. Вона сіла, оцінила обстановку і "вмикнула задній хід", маючи намір злізти з дивану. Я зрозуміла, що зараз настає час ігрищ, незважаючи на середину ночі і сильну затіненість приміщення. Ні, цього не можна допустити!

винные шкафы фиаба

Схожі статті

Мерщiй у своє ліжечко! Як відучити дитину від спільного...
Проблема відучення дитини від спільного з батьками сну аж ніяк не надумана. Багато хто зіштовхується...
Що таке пребіотики і з чим їх їдять?
Ідеальним живленням для немовляти є материнське молоко. На жаль, грудне вигодовування можливо не завжди. При...
Штучне вигодовування: питання і відповіді
Мій малюк харчується кисломолочними сумішами, у віці 4-6 місяців почали давати суміші на козиному молоці,...
Олігосахариди - нове важливе слово
Материнське молоко - чарівний еліксир здоров'я, яким природа щедро наділила жінку. У ньому ідеально поєднуються...
Відмова від грудей
Дуже часто годування грудьми припиняють після відмови дитини від грудей. Відмова дитини має сильний негативний...
Техніка грудного вигодовування
Як тримати дитину: * Голова і тулуб дитини перебувають на одній прямій лінії. * Лице дитини повернено...
Гуляючі в темряві
Можна зрозуміти жах батьків, коли вони застають сплячу дитину, яка прогулюється вночі по квартирі. Повторюється...
Кишкові коліки у новонароджених і дітей першого року...
У перші три місяці життя більш ніж у 70% дітей відзначають функціональні кишкові коліки. У...
Що за диво-молоко? Властивості материнського...
Здоров'я дитини напряму залежить від вигодування її грудним молоком з перших днів життя. Проте нечасто...
Колискова пісня: інструкція по...
Одного разу одна моя знайома не без самоіронії повідала історію про те, як вона, усвідомлено...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми