Безсонне царство

Головна статті
Безсонне царство
Нічні розваги
Мені снилося ... що я сплю

altПриродні рельєфи надзвичайної краси миготіли у мене перед очима. Я бігла все швидше і швидше, чуючи позаду моторошні крики. За мною гналися вампіри в людській подобі. Я їх не бачила, боялася озирнутися, але точно знала, що це вони. Я відчувала, що мене наздоганяють, тому що крики ставали все голоснішими, але продовжувала бігти. Але раптом ... я провалилася в глибоку яму. Я пропала! Навколо був повний морок, я лежала і не могла поворухнутися. Вампіри вп'ялися в мене своїми зубами, запанувала тиша ...

Я прокинулася в холодному поту. Насниться ж таке! Добре ще, що я не стала відбиватися від вампірів руками і ногами, адже поряд з одного боку, притулившись до мене, лежала моя донька і, прицмокуючи, смоктала мої груди, а з іншого - спав чоловік. Власне, у подібному сні немає нічого дивного: після недавнього перегляду в кінотеатрі фільму про вампірів і наполегливих дій з боку дочки мій мозок сам згенерував сюжет кошмару.

Намагаюся продерти очі і сфокусувати погляд на зелених цифрах годинника. Це зробити непросто, очі відмовляються підкорятися, але визначення часу серед ночі ввійшло вже в звичку. Пів на першу, а ми вже ні в одному оці і, похрюкуючи, поїдаємо свою маму. Мабуть, цьому передували крики з вимогами на мою адресу добровільно надати груди в її розпорядження, які я сплутала з криками вампірів і мала нахабство не підкоритися. Дитина не розгубилася, взяла все самостійно. Але вся біда в тому, що в процесі запеклої вимоги залишки сну у неї зникли, і це обіцяло "веселу" ніч.

Ні, ви не подумайте, що я скаржуся, я звикла за ці майже вже півтора року до таких ночей. Але щовечора, лягаючи спати, у моїй душі жевріє слабка надія, що ця ніч буде спокійною, і щоночі я розчаровано прокидаюся.

Мабуть, молока в лівій стороні грудей уже не залишилося, і в хід пішла друга. Але цей процес доньці швидко набрид, оскільки їсти їй ще зовсім не хотілося, а смоктальний рефлекс був задоволений. Вона сіла, оцінила обстановку і "вмикнула задній хід", маючи намір злізти з дивану. Я зрозуміла, що зараз настає час ігрищ, незважаючи на середину ночі і сильну затіненість приміщення. Ні, цього не можна допустити!

Схожі статті

Чому у дитини стрес?
Ваша дитина пішла до школи. Але через деякий час ви помітили, що вона вже не...
Рішуча відмова? Причини відмови від материнського...
Нерідко можна побачити таку картину: молода мама вперше намагається нагодувати дитину. Але всі її спроби...
Як навчити дитину засинати самостійно. Частина...
Ритуали засинання Ми вже говорили про те, що ви значно полегшите малюкові засинання, якщо подбаєте, щоб...
Меню годуючої мами
Всі знають, як багато поживних речовин міститься в грудному молоці: серед них і білки, і...
Малюк в батьківському ліжку: плюси і мінуси
Ось він, той щасливий день: ви з малюком нарешті опинилися вдома, залишивши позаду стіни стаціонару...
На прогулянку з перших днів
Жодна молода мама не сумнівається в тому, що свіже повітря корисне для крихітки. Але далеко...
Годування груддю - це тільки частина життя
Як має змінюватися поведінка мами під час природного вигодовування Годуючи груддю підростаючого малюка, сучасні мами досить...
За сімейними обставинами, або як доглядати за малюком у відсутність...
Уявіть таку життєву ситуацію: в середньостатистичній родині народився малюк. З моменту виписки з пологового будинку...
Палець в рот не клади!
Використовуєте вираз лише в переносному значенні? Значить, ваші діти виросли. Як ставитися до такої звички...
Лактостаз: причини, лікування, профілактика
Між процесом вироблення молока молочною залозою і споживанням його дитиною поступово встановлюється певний баланс: чим...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми