Я працюю вдома

Головна статті
Я працюю вдома
Мої будні
Коли я все встигаю?
Коли треба терміново щось зробити.
Наш діалог

altМені не треба вставати о сьомій ранку, робити щось неймовірне на голові й штовхатися в громадському транспорті. Мій офіс - удома. Важко сказати, добре це чи погано. Принаймні, я можу підтримувати свою професію і точно знаю, що буду писати в графі "досвід роботи".

Зізнатися, моя діяльність (журналістика) не є основним доходом в сім'ї, скоріше - оплачуваним хобі.

Ви і без мене знаєте, як легко втрачаються будь-які навички. Я не буду заглиблюватися в тонкощі своєї професії, скажу тільки, що постійна практика допомагає підтримувати "робочу форму". Усе тече, все змінюється - нові технології, мода, тому я просто змушена бути в курсі всіх подій, що називається - "бути в темі".

Робота нескладна, знай собі - комплектуй слова і пропозиції у що-небудь ділове. Під рукою все необхідне - зв'язок із зовнішнім світом забезпечують телефон та Інтернет, а комп'ютер слухняно зберігає божевільну кількість знаків з пробілами та без.

І, нарешті, найголовніший додаток до моєї роботи - дочка. Їй 2.9, вона завжди поруч, тому що не ходить в садок. Рішення мною було прийнято усвідомлено і найближчі рік-два перегляду не підлягає. Для інтелектуального і фізичного розвитку їй цілком вистачає того навантаження, яке є на даний момент. Три рази на тиждень ми ходимо на заняття, не враховуючи "домашнього навчання". Саме "ми", тому що бабусі знаходяться в зручному географічному і дипломатичному віддаленні, а тато з ранку до вечора в офісі.

Схожі статті

Допоможемо дитині вирости щасливою
Всі ми, батьки, хочемо, щоб наші діти росли щасливими. Життєвий успіх, самореалізація - важливі складові...
Ми зростаємо!
Все про розвиток малюка від 1 року до 1 року та 3 місяців Пропонуємо зразкові ігри-заняття,...
Як позбавити дитину від набридливої ??ролі. Частина...
Початок Повісивши трубку, я продовжувала думати про ці два сценарія. Звичайно, якщо б мені потрібно було...
Все геніальне непросто
Виховати маленького генія - непросте завдання. І вчитися тут доведеться перш за все самим батькам...
Обдарована дитина
Одного разу я подивився фільм про одного юного музиканта. Після чергового прослуховування відомий педагог підійшов...
Десять правил здорового дитячого сну
Виростити одну-єдину дитину і перетворити вирощування в тяжку працю, себе в матір-героїню, а життя сім'ї...
Різні діти - різні ігри
Чим захопити малюка? Подібно до ящірки з відомого мультфільму, яка визначила систему цінностей фразою "Ноги, крила,...
Дитячі фантазії
Багато дітей люблять фантазувати. Часом батьків це може засмучувати, адже іноді відрізнити фантазію дитини від...
Про причини дитячих капризів і істерик (частина...
Одним з найбільш частих запитів, з якими доводиться стикатися психологу в його повсякденній практиці, є...
Обмінний пункт
Діти часто обмінюються іграшками, при цьому ними рухають зовсім різні мотиви: щедрість, наївність або ділове...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми