Я працюю вдома

Головна статті
Я працюю вдома
Мої будні
Коли я все встигаю?
Коли треба терміново щось зробити.
Наш діалог

altМені не треба вставати о сьомій ранку, робити щось неймовірне на голові й штовхатися в громадському транспорті. Мій офіс - удома. Важко сказати, добре це чи погано. Принаймні, я можу підтримувати свою професію і точно знаю, що буду писати в графі "досвід роботи".

Зізнатися, моя діяльність (журналістика) не є основним доходом в сім'ї, скоріше - оплачуваним хобі.

Ви і без мене знаєте, як легко втрачаються будь-які навички. Я не буду заглиблюватися в тонкощі своєї професії, скажу тільки, що постійна практика допомагає підтримувати "робочу форму". Усе тече, все змінюється - нові технології, мода, тому я просто змушена бути в курсі всіх подій, що називається - "бути в темі".

Робота нескладна, знай собі - комплектуй слова і пропозиції у що-небудь ділове. Під рукою все необхідне - зв'язок із зовнішнім світом забезпечують телефон та Інтернет, а комп'ютер слухняно зберігає божевільну кількість знаків з пробілами та без.

І, нарешті, найголовніший додаток до моєї роботи - дочка. Їй 2.9, вона завжди поруч, тому що не ходить в садок. Рішення мною було прийнято усвідомлено і найближчі рік-два перегляду не підлягає. Для інтелектуального і фізичного розвитку їй цілком вистачає того навантаження, яке є на даний момент. Три рази на тиждень ми ходимо на заняття, не враховуючи "домашнього навчання". Саме "ми", тому що бабусі знаходяться в зручному географічному і дипломатичному віддаленні, а тато з ранку до вечора в офісі.

Схожі статті

Не бійся, я з тобою!
Нічні кошмари сняться в будь-якому віці. Але якщо дорослі можуть зусиллям волі прокинутися, полегшено зітхнути...
Трирічні помічники
Малюки виявляють велику цікавість  до всього, що роблять дорослі. Особливо їх приваблюють трудові дії, тому...
Щоденник утомленої мами
У вас ніколи не виникало почуття незадоволеності собою? Ну, коли вам здається, що ви все...
З ким краще грати вашій дитині?
Народна мудрість говорить: "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти". Дійсно, по...
Ми зростаємо! Все про розвиток малюка від 1 року 9 міс. до двох років. Частина...
Частина 1 У віці від 1 р. 9 міс. до 2 років у дитини триває активна...
Демонстративні діти
Спілкування та ставлення дитини до інших людей протягом дошкільного віку істотно змінюється. Так, в середині...
Допоможемо дитині вирости щасливою
Всі ми, батьки, хочемо, щоб наші діти росли щасливими. Життєвий успіх, самореалізація - важливі складові...
Якщо ваша дитина геймер. Частина 1
Його тендітна дитяча спинка "дивилася" на мене замість обличчя, тому що навіть під час бесіди...
Людина-павук проти Людини-тапка
"Гей, мама! Дивись, якого звіра я застрелив!" - П'ятирічний "мисливець" простягає "трофей". Плюшевий ведмедик дивиться...
Творимо казки для самих маленьких
Звичайно, існує велика кількість самих різноманітних казок: і для зовсім маленьких дітей і для старших...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми