Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Мені потрібна компанія

Мені потрібна компанія

Головна статті
Мені потрібна компанія
Приватне життя
Цілий світ
Золота середина

altВаша дитина не любить грати сама? Вона не знає, чим себе зайняти, коли ви пропонуєте їй пограти у своїй кімнаті? Малюк раз у раз відриває вас від домашніх турбот, вимагаючи участі у своїх витівках: "Побудуємо вежу разом?" Ви терпляче споруджуєте кубики один на інший, захоплюєтеся висотою і міцністю споруди ... і поспішаєте повернутися до перерваної роботи. Але не тут-то було, тому що він уже біжить до вас з таким проханням: "Ти допоможеш мені з малюнком?" Чому ж малюк не здатний грати самостійно?

Граючи на самоті, дитина отримує особливе, ні з чим незрівнянне задоволення. Але, залишаючись наодинці з собою, вона повинен відчувати себе спокійно і безпечно, адже в більшості випадків складність не в тому, що малюк не може придумати, чим йому зайнятися, а в тому, що він не дуже впевнено почуває себе без маминої присутності. Деякі діти немов "забуваються", занурюючись у гру, у цей час їх абсолютно не цікавить місцезнаходження батьків. Малюки абсолютно безтурботні, оскільки впевнені, що мама поруч і нікуди не зникне, поки вони самозабутньо грають. Але багато дітей, залишившись на самоті навіть на короткий час і втративши можливість вас контролювати, відчувають сильну тривогу. Самотність актуалізує й загострює страхи. Це природно. Саме тому надана сама собі дитина не може зосередитися на грі, оскільки їй необхідно щохвилини переконуватися в тому, що хтось із дорослих поруч, у кроковій доступності. Звідси й нескінченні прохання пограти разом: малюк почуває себе в безпеці, тільки коли ви з ним. Звичайно, через якийсь час він стане самостійним, автономним і зможе спокійно переносити самотність. Але дитині знадобиться підтримка, для того щоб навчитися обходитися без вашої допомоги у процесі загону машинки в гараж або організації обіду для ляльок.

Смотрите описание доставка воды в Петербурге тут.

Схожі статті

Майбутній тато: готовий до всього!
Ви дбаєте про вагітну дружину, обираєте разом ім'я для малюка, мрієте, як будете жити втрьох....
Як з користю дивитися мультфільми?
Ми, дорослі, часом вважаємо, що мультфільми - порожня розвага, даремна трата часу. Часто ми, не...
Як впоратися з примхами дитини при розлуці з...
«Чому ти плачеш?» Це питання тисячу разів задають батьки своїм маленьким дітям, які чіпляються за...
Дитячі угрупування: хто є хто
Бути своїм у дитячій компанії - значить вміти грати за певними правилами. У вересні в сьомий...
Не слухається? - Не розуміє!
Проблема неслухняності дітей часто заводить батьків у глухий кут. Проте чи дійсно такі вже неслухняні...
Якщо ваша дитина геймер. Частина 1
Його тендітна дитяча спинка "дивилася" на мене замість обличчя, тому що навіть під час бесіди...
Як впоратися з примхами дитини при розлученні з...
«Чому ти плачеш?» Це питання тисячу разів задають батьки своїм маленьким дітям, які чіпляються за...
Щоденник утомленої мами
У вас ніколи не виникало почуття незадоволеності собою? Ну, коли вам здається, що ви все...
Ми зростаємо! Все про розвиток малюка від 1 року 9 міс. до двох років. Частина...
Частина 1 У віці від 1 р. 9 міс. до 2 років у дитини триває активна...
Популярні й непопулярні діти
Батьки напевно помітили, що чомусь, найсміливіші, розумні і виховані діти, ті, кого вихователі дитячих садків...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми