Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Мені потрібна компанія

Мені потрібна компанія

Головна статті
Мені потрібна компанія
Приватне життя
Цілий світ
Золота середина

altВаша дитина не любить грати сама? Вона не знає, чим себе зайняти, коли ви пропонуєте їй пограти у своїй кімнаті? Малюк раз у раз відриває вас від домашніх турбот, вимагаючи участі у своїх витівках: "Побудуємо вежу разом?" Ви терпляче споруджуєте кубики один на інший, захоплюєтеся висотою і міцністю споруди ... і поспішаєте повернутися до перерваної роботи. Але не тут-то було, тому що він уже біжить до вас з таким проханням: "Ти допоможеш мені з малюнком?" Чому ж малюк не здатний грати самостійно?

Граючи на самоті, дитина отримує особливе, ні з чим незрівнянне задоволення. Але, залишаючись наодинці з собою, вона повинен відчувати себе спокійно і безпечно, адже в більшості випадків складність не в тому, що малюк не може придумати, чим йому зайнятися, а в тому, що він не дуже впевнено почуває себе без маминої присутності. Деякі діти немов "забуваються", занурюючись у гру, у цей час їх абсолютно не цікавить місцезнаходження батьків. Малюки абсолютно безтурботні, оскільки впевнені, що мама поруч і нікуди не зникне, поки вони самозабутньо грають. Але багато дітей, залишившись на самоті навіть на короткий час і втративши можливість вас контролювати, відчувають сильну тривогу. Самотність актуалізує й загострює страхи. Це природно. Саме тому надана сама собі дитина не може зосередитися на грі, оскільки їй необхідно щохвилини переконуватися в тому, що хтось із дорослих поруч, у кроковій доступності. Звідси й нескінченні прохання пограти разом: малюк почуває себе в безпеці, тільки коли ви з ним. Звичайно, через якийсь час він стане самостійним, автономним і зможе спокійно переносити самотність. Але дитині знадобиться підтримка, для того щоб навчитися обходитися без вашої допомоги у процесі загону машинки в гараж або організації обіду для ляльок.

Смотрите описание доставка воды в Петербурге тут.

Схожі статті

Як привчити дитину до порядку
Моєму синові 4 роки. Він росте веселим і тямущим хлопчиком. Нам із чоловіком приємно спостерігати...
Критичні дні
Поки ми скаржимося на негаразди, пов'язані із загальносвітовим економічним колапсом, наші нещасні діти  витримують цілий...
Дзеркальце, скажи...
Кого бачить ваш малюк дивлячись у дзеркало? Він знає, як виглядає мама, тато і брат....
Популярні й непопулярні діти
Батьки напевно помітили, що чомусь, найсміливіші, розумні і виховані діти, ті, кого вихователі дитячих садків...
З ким краще грати вашій дитині?
Народна мудрість говорить: "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти". Дійсно, по...
Друзі моєї дитини. Хороші і не дуже
"Мій син зв'язався з поганою компанією". "Я не розумію, чому донька товаришує з цією огидною...
Вхід заборонено
До його народження ви підготували, обставили і прикрасили його кімнату, щоб ваш маленький улюбленець почував...
Що можна зробити з істерикою
Красива молода жінка гуляла з чарівним малям віком півтора року. Щось сталося, і дитина стала...
А це що за звір?
Малюк боїться виходити на двір, бо там живе злий собака. Відмовляється відвідувати з мамою сусідку,...
Школа вишуканих манер
Маленький хлопчик, елегантно подає ручку дівчинці, крихітна принцеса, витончено присідає в реверансі, - картинка з...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми