Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Мені потрібна компанія

Мені потрібна компанія

Головна статті
Мені потрібна компанія
Приватне життя
Цілий світ
Золота середина

altВаша дитина не любить грати сама? Вона не знає, чим себе зайняти, коли ви пропонуєте їй пограти у своїй кімнаті? Малюк раз у раз відриває вас від домашніх турбот, вимагаючи участі у своїх витівках: "Побудуємо вежу разом?" Ви терпляче споруджуєте кубики один на інший, захоплюєтеся висотою і міцністю споруди ... і поспішаєте повернутися до перерваної роботи. Але не тут-то було, тому що він уже біжить до вас з таким проханням: "Ти допоможеш мені з малюнком?" Чому ж малюк не здатний грати самостійно?

Граючи на самоті, дитина отримує особливе, ні з чим незрівнянне задоволення. Але, залишаючись наодинці з собою, вона повинен відчувати себе спокійно і безпечно, адже в більшості випадків складність не в тому, що малюк не може придумати, чим йому зайнятися, а в тому, що він не дуже впевнено почуває себе без маминої присутності. Деякі діти немов "забуваються", занурюючись у гру, у цей час їх абсолютно не цікавить місцезнаходження батьків. Малюки абсолютно безтурботні, оскільки впевнені, що мама поруч і нікуди не зникне, поки вони самозабутньо грають. Але багато дітей, залишившись на самоті навіть на короткий час і втративши можливість вас контролювати, відчувають сильну тривогу. Самотність актуалізує й загострює страхи. Це природно. Саме тому надана сама собі дитина не може зосередитися на грі, оскільки їй необхідно щохвилини переконуватися в тому, що хтось із дорослих поруч, у кроковій доступності. Звідси й нескінченні прохання пограти разом: малюк почуває себе в безпеці, тільки коли ви з ним. Звичайно, через якийсь час він стане самостійним, автономним і зможе спокійно переносити самотність. Але дитині знадобиться підтримка, для того щоб навчитися обходитися без вашої допомоги у процесі загону машинки в гараж або організації обіду для ляльок.

Смотрите описание доставка воды в Петербурге тут.

Схожі статті

Не хочу додому!
... Кожне наше гуляння закінчується суцільними скандалами. Вадик обожнює бавитися в пісочниці, його просто неможливо...
Не бійся, я з тобою!
Нічні кошмари сняться в будь-якому віці. Але якщо дорослі можуть зусиллям волі прокинутися, полегшено зітхнути...
Трирічні помічники
Малюки виявляють велику цікавість  до всього, що роблять дорослі. Особливо їх приваблюють трудові дії, тому...
Як впоратися з примхами дитини при розлученні з...
«Чому ти плачеш?» Це питання тисячу разів задають батьки своїм маленьким дітям, які чіпляються за...
Боягуз не грає. Частина 2
Початок Страх казкових персонажів, чудовиськ, привидів Це один з найпоширеніших страхів, причому останнім часом він зустрічається особливо...
Як з користю дивитися мультфільми?
Ми, дорослі, часом вважаємо, що мультфільми - порожня розвага, даремна трата часу. Часто ми, не...
Рекомендовано при укусах
Наш малюк кусається?! Зазвичай для батьків це повна несподіванка. І вона не з приємних. У...
Якщо ваша дитина геймер. Частина 2
Початок Пристрасть дітей до ігор і відхід від реальності збіднює їх емоційну сферу, супроводжуючись високою нервово-емоційною...
Різні діти - різні ігри
Чим захопити малюка? Подібно ящірці з відомого мультфільму, яка визначила систему цінностей фразою "Ноги, крила, а...
Якщо мозок втомився
Рано чи пізно з цим стикаються майже всі батьки школярів. Неможливо посадити його або її...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми