Спати самому

Головна статті
Спати самому
Привчання до самостійного сну
Перший тиждень самостійного сну
Наступний етап

altДо появи малюка в нашій родині готувалися завчасно. За місяць до пологів у кімнаті з'явилося дитяче ліжечко з надзвичайної краси балдахіном - моя мама, будучи людиною з відмінним смаком, підібрала різні за малюнком і фактурою тканини і створила прямо-таки казкове оздоблення. Усі знайомі заходили в дитячу кімнату помилуватися і з нетерпінням чекали, коли ж з'явиться маленький господар цієї пишноти.

І маленький господар з'явився на світ. А через кілька днів благополучно переїхав з пологового будинку в свою маленьку затишну кімнату. Але в ліжечку йому було дуже просторо і він засинав у колясці, що стоїть поруч з великим батьківським диваном.

Через деякий час залишати сина в колясці стало небезпечно. І тоді дитина, нарешті, відправилася на своє законне місце. Але малюк погано спав ночами, просив груди, перевертався - мені доводилося по кілька разів за ніч підніматися до нього, брати на руки і заколисувати. А коли з'ясувалося, що у мене ще й проблеми з лактацією, за порадою консультанта я забрала Артемка до себе в ліжко.

Проблеми зі сном і молоком швидко вирішилися. Дитина, відчуваючи материнське тепло, без проблем спала до 10 ранку, лише кілька разів за ніч прокидаючись на годування. А для мене не складало труднощів, практично не прокидаючись, пропонувати синочкові груди. Спільний сон здався нам настільки зручним, що довгий час нікому з нас не хотілося нічого міняти. Ліжечко ж благополучно було розібране і прибране в комору.

До двох років Тьомка закінчив смоктати груди, і необхідність прокидатися ночами відпала сама собою. Я стала замислюватися про роздільний сон. Синочок став уже цілком дорослим для цього. Крім того, з'ясувалося, що ми чекаємо появи ще однієї дитини, а значить, місце з мамою незабаром буде знову зайняте.

http://mr-glushitel.ru/ тюнинг часть1 спорт глушители.

Схожі статті

Куди приводять мрії
Нові педагогічні концепції з'являються, як гриби після дощу. Сьогодні особливо популярна теорія ліберального виховання, згідно...
Казки-виховалки
Батьками винайдені сотні способів, як спонукати, умовити, змусити дитину "робити те і не робити це"....
Казка на втіху
Хочу продовжити тему відлучення від грудей ("НМ" № 10, 2000) і розповісти свою історію. До...
Боюся того, хто сидить під ліжком!
Всі діти час від часу чогось бояться. Кощія, Бабу-Ягу, "чужого дядька", пожежі, повені, собак, що...
Важко бути добрим
Відомо: щоб не забруднювати природу відходами виробництва, потрібно зробити виробництво і його відходи екологічно чистими....
Паралельні світи
Звертаючись пам'яттю до дитинства, багато хто згадує про серйозні проблеми в спілкуванні зі старшим поколінням,...
Сном немовляти ...
Ні для кого не секрет: сон - особливий стан організму, важливий не тільки для його...
Творимо казки для самих маленьких
Звичайно, існує велика кількість самих різноманітних казок: і для зовсім маленьких дітей і для старших...
Неорганічні ураження центральної нервової системи у дітей раннього віку (від 0 до...
Останнім часом все частіше і частіше (за деякими даними - від 70% до 90%) новонародженим...
Особливості виховання двійнят
"Коли лікар після УЗД повідомив, що в мене буде двійня, я впала в стан легкого...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми