Спати самому

Головна статті
Спати самому
Привчання до самостійного сну
Перший тиждень самостійного сну
Наступний етап

altДо появи малюка в нашій родині готувалися завчасно. За місяць до пологів у кімнаті з'явилося дитяче ліжечко з надзвичайної краси балдахіном - моя мама, будучи людиною з відмінним смаком, підібрала різні за малюнком і фактурою тканини і створила прямо-таки казкове оздоблення. Усі знайомі заходили в дитячу кімнату помилуватися і з нетерпінням чекали, коли ж з'явиться маленький господар цієї пишноти.

І маленький господар з'явився на світ. А через кілька днів благополучно переїхав з пологового будинку в свою маленьку затишну кімнату. Але в ліжечку йому було дуже просторо і він засинав у колясці, що стоїть поруч з великим батьківським диваном.

Через деякий час залишати сина в колясці стало небезпечно. І тоді дитина, нарешті, відправилася на своє законне місце. Але малюк погано спав ночами, просив груди, перевертався - мені доводилося по кілька разів за ніч підніматися до нього, брати на руки і заколисувати. А коли з'ясувалося, що у мене ще й проблеми з лактацією, за порадою консультанта я забрала Артемка до себе в ліжко.

Проблеми зі сном і молоком швидко вирішилися. Дитина, відчуваючи материнське тепло, без проблем спала до 10 ранку, лише кілька разів за ніч прокидаючись на годування. А для мене не складало труднощів, практично не прокидаючись, пропонувати синочкові груди. Спільний сон здався нам настільки зручним, що довгий час нікому з нас не хотілося нічого міняти. Ліжечко ж благополучно було розібране і прибране в комору.

До двох років Тьомка закінчив смоктати груди, і необхідність прокидатися ночами відпала сама собою. Я стала замислюватися про роздільний сон. Синочок став уже цілком дорослим для цього. Крім того, з'ясувалося, що ми чекаємо появи ще однієї дитини, а значить, місце з мамою незабаром буде знову зайняте.

http://mr-glushitel.ru/ тюнинг часть1 спорт глушители.

Схожі статті

Перестаньте рюмсати!
Хто з батьків не опинявся хоча б раз у ситуації, коли улюблене чадо стомлювало нудними,...
Роль казки в психічному розвитку дитини
Багатьох батьків, які обирають чергову книгу казок для свого малюка, цікавлять наступні питання: * Яким чином...
Про маніпуляції. Війна без кінця
Часто доводиться чути про дітей, яких у три-чотири роки віддали в садок, а вони не...
Не бійся, я з тобою!
Нічні кошмари сняться в будь-якому віці. Але якщо дорослі можуть зусиллям волі прокинутися, полегшено зітхнути...
Друга дитина: позиція батьків. Частина 1
На долю молодих батьків випадає безліч випробувань і тривог (як взяти крихітну дитину на руки,...
Казка на втіху
Хочу продовжити тему відлучення від грудей ("НМ" № 10, 2000) і розповісти свою історію. До...
Як вкласти дитину спати?
Мало що так сильно виснажує молоду маму, як нестача сну. Як домогтися того, щоб малюк...
Криза середини дитинства
Підлітковий вік важко переживають і діти, і їхні батьки. Завдання дорослих - не тиснути на дитину,...
Казки про всяк випадок
Зміни наздоганяють нас раптово. Ще вчора ваш малюк слухняно простягав вам свою долоньку, коли приходив...
Куди приводять мрії
Нові педагогічні концепції з'являються, як гриби після дощу. Сьогодні особливо популярна теорія ліберального виховання, згідно...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми