Спати самому

Головна статті
Спати самому
Привчання до самостійного сну
Перший тиждень самостійного сну
Наступний етап

altДо появи малюка в нашій родині готувалися завчасно. За місяць до пологів у кімнаті з'явилося дитяче ліжечко з надзвичайної краси балдахіном - моя мама, будучи людиною з відмінним смаком, підібрала різні за малюнком і фактурою тканини і створила прямо-таки казкове оздоблення. Усі знайомі заходили в дитячу кімнату помилуватися і з нетерпінням чекали, коли ж з'явиться маленький господар цієї пишноти.

І маленький господар з'явився на світ. А через кілька днів благополучно переїхав з пологового будинку в свою маленьку затишну кімнату. Але в ліжечку йому було дуже просторо і він засинав у колясці, що стоїть поруч з великим батьківським диваном.

Через деякий час залишати сина в колясці стало небезпечно. І тоді дитина, нарешті, відправилася на своє законне місце. Але малюк погано спав ночами, просив груди, перевертався - мені доводилося по кілька разів за ніч підніматися до нього, брати на руки і заколисувати. А коли з'ясувалося, що у мене ще й проблеми з лактацією, за порадою консультанта я забрала Артемка до себе в ліжко.

Проблеми зі сном і молоком швидко вирішилися. Дитина, відчуваючи материнське тепло, без проблем спала до 10 ранку, лише кілька разів за ніч прокидаючись на годування. А для мене не складало труднощів, практично не прокидаючись, пропонувати синочкові груди. Спільний сон здався нам настільки зручним, що довгий час нікому з нас не хотілося нічого міняти. Ліжечко ж благополучно було розібране і прибране в комору.

До двох років Тьомка закінчив смоктати груди, і необхідність прокидатися ночами відпала сама собою. Я стала замислюватися про роздільний сон. Синочок став уже цілком дорослим для цього. Крім того, з'ясувалося, що ми чекаємо появи ще однієї дитини, а значить, місце з мамою незабаром буде знову зайняте.

http://mr-glushitel.ru/ тюнинг часть1 спорт глушители.

Схожі статті

Старе, як світ
Рахіт - захворювання, яким страждали в дитинстві ще бабусі наших бабусь, і сьогодні відомий, мабуть,...
Колискова пісня: інструкція по...
Одного разу одна моя знайома не без самоіронії повідала історію про те, як вона, усвідомлено...
Казки-виховалки
Батьками винайдені сотні способів, як спонукати, умовити, змусити дитину "робити те і не робити це"....
Ревнощі старшої дитини
Мій тато був сьомою дитиною в сім'ї. Я - першою і єдиною. Нещодавно вже в...
Аж ніяк не ніженка
Грудні немовлята виглядають такими беззахисними і крихкими, здається, що поводитись з ними  потрібно лише обережно....
Як навчити дитину спати у зручний для батьків...
Про те, що чіткий режим значно полегшує догляд за дитиною, ми знаємо з дитинства. Режим...
Поважайте біоритми!
У всім відомої матрьошки є живий прототип: це наш з вами організм. Відразу пояснимо чому....
Дитячі страхи і порушення сну з інших...
Малюк може прокидатися вночі не тільки із-за природної зміни фаз сну, що прорізуються зубок або...
Вісім кроків до дорослішання
З двох років дітям подобається бути самостійними. І вони скоро ними стануть, якщо ви встоїте...
Практичні поради по загартовуванню дітей раннього...
Поява в сім'ї новонародженої дитини - це величезна радість для батьків. Спостерігаючи за тим, як...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми