Спати самому

Головна статті
Спати самому
Привчання до самостійного сну
Перший тиждень самостійного сну
Наступний етап

altДо появи малюка в нашій родині готувалися завчасно. За місяць до пологів у кімнаті з'явилося дитяче ліжечко з надзвичайної краси балдахіном - моя мама, будучи людиною з відмінним смаком, підібрала різні за малюнком і фактурою тканини і створила прямо-таки казкове оздоблення. Усі знайомі заходили в дитячу кімнату помилуватися і з нетерпінням чекали, коли ж з'явиться маленький господар цієї пишноти.

І маленький господар з'явився на світ. А через кілька днів благополучно переїхав з пологового будинку в свою маленьку затишну кімнату. Але в ліжечку йому було дуже просторо і він засинав у колясці, що стоїть поруч з великим батьківським диваном.

Через деякий час залишати сина в колясці стало небезпечно. І тоді дитина, нарешті, відправилася на своє законне місце. Але малюк погано спав ночами, просив груди, перевертався - мені доводилося по кілька разів за ніч підніматися до нього, брати на руки і заколисувати. А коли з'ясувалося, що у мене ще й проблеми з лактацією, за порадою консультанта я забрала Артемка до себе в ліжко.

Проблеми зі сном і молоком швидко вирішилися. Дитина, відчуваючи материнське тепло, без проблем спала до 10 ранку, лише кілька разів за ніч прокидаючись на годування. А для мене не складало труднощів, практично не прокидаючись, пропонувати синочкові груди. Спільний сон здався нам настільки зручним, що довгий час нікому з нас не хотілося нічого міняти. Ліжечко ж благополучно було розібране і прибране в комору.

До двох років Тьомка закінчив смоктати груди, і необхідність прокидатися ночами відпала сама собою. Я стала замислюватися про роздільний сон. Синочок став уже цілком дорослим для цього. Крім того, з'ясувалося, що ми чекаємо появи ще однієї дитини, а значить, місце з мамою незабаром буде знову зайняте.

http://mr-glushitel.ru/ тюнинг часть1 спорт глушители.

Схожі статті

А там темно і страшно
Ще вчора малюк спокійно засинав в темній кімнаті. А зараз він вимагає не вимикати світло...
Особливості виховання двійнят
"Коли лікар після УЗД повідомив, що в мене буде двійня, я впала в стан легкого...
Старе, як світ
Рахіт - захворювання, яким страждали в дитинстві ще бабусі наших бабусь, і сьогодні відомий, мабуть,...
Поради батькам дітей різного віку
Чи можна виховати в дитині самостійність і як це зробити? Які помилки допускають батьки і...
Казки-виховалки
Батьками винайдені сотні способів, як спонукати, умовити, змусити дитину "робити те і не робити це"....
Безсонне царство
Природні рельєфи надзвичайної краси миготіли у мене перед очима. Я бігла все швидше і швидше,...
Як стати ідеальним батьком підлітка
1.Життя в сім'ї з підлітком схоже на парний танець зі зміною ролей. Ви виступаєте то...
13 принципів приборкання маленьких...
Хто з нас хоч раз у житті не потрапляв у таку ситуацію: дитина раптом починає...
Казка в логопедичній роботі з дітьми раннього...
Казка! Як багато хороших, добрих спогадів пов'язано в кожного з нас з цим поняттям. Формується...
Мерщiй у своє ліжечко! Як відучити дитину від спільного...
Проблема відучення дитини від спільного з батьками сну аж ніяк не надумана. Багато хто зіштовхується...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми