Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Про моє життя з двома дітьми

Про моє життя з двома дітьми

Головна статті
Про моє життя з двома дітьми
Виховні бесіди з рідними
Розподіл часу

Нарешті ми вдома! Останні кілька днів я засинала й прокидалася лише з однією думкою: скоріше б побачити і притиснути до себе синочка, за яким я так скучила. Дні, проведені в пологовому будинку, здалися мені вічністю. Поруч сопів новонароджений малюк, але я всім серцем рвалася до іншого, тепер уже старшенького.

Але ось пролунали заповітні слова: "Виписка готова, можете збиратися додому", - і серце радісно застрибало в грудях. Через кілька годин у виписному залі мене чекала моя сім'я: чоловік, мама і маленький син Артем.

- Де Тимоша?! - були перші слова Артема. Він так довго чекав на народження братика, що навіть не звернув на мене жодної уваги.

З цього моменту між синами почалася зворушлива братерська любов, яку я буду намагатися підтримувати всіма силами.

"Ревнощі" - це перша асоціація, яка виникає у знайомих, що вперше почули про поповнення нашої родини. Звичайно, я розумію, що повністю уникнути цього навряд чи вдасться. Тим не менш, я вірю в те, що відсотків 80 в цьому питанні залежить від батьків.

Схожі статті

Розмови про обдарованість
Досить відомі твердження вождя світового пролетаріату про те, що державою зможе керувати навіть кухарка. Однак...
Книжковий світ
Усі малюки псують книги - розмальовують їх, рвуть, але чому? Не зі шкідливості, повірте. Вони...
Дитина, ти сердишся. Значить, ти маєш рацію!
Якими б різними не були наші діти, проблеми, пов'язані з ними, досить типові. Одні батьки...
Піскові годинники
Ось нарешті малюк почав впевнено ходити, він все менше спить під час прогулянок і все...
Важко бути першим
Олексій та Наталія - досвідчені батьки. Донька, яку вони чекають буквально через два місяці, -...
Гуляємо!
Людині властиво жити під дахом. Під цим самим дахом люди реалізують більшу частину своїх життєвих...
На прогулянку з перших днів
Жодна молода мама не сумнівається в тому, що свіже повітря корисне для крихітки. Але далеко...
Тільки раз на рік
День народження - найулюбленіше дитяче свято. Але крім приємних клопотів, пов'язаних зі святом, батьки іменинника...
Разбірки в пісочниці
Напевно, немає таких батьків, які не зіткнулися б з такою ситуацією. Ви виходите гуляти з...
Вхід заборонено
До його народження ви підготували, обставили і прикрасили його кімнату, щоб ваш маленький улюбленець почував...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми