Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Про моє життя з двома дітьми

Про моє життя з двома дітьми

Головна статті
Про моє життя з двома дітьми
Виховні бесіди з рідними
Розподіл часу

Нарешті ми вдома! Останні кілька днів я засинала й прокидалася лише з однією думкою: скоріше б побачити і притиснути до себе синочка, за яким я так скучила. Дні, проведені в пологовому будинку, здалися мені вічністю. Поруч сопів новонароджений малюк, але я всім серцем рвалася до іншого, тепер уже старшенького.

Але ось пролунали заповітні слова: "Виписка готова, можете збиратися додому", - і серце радісно застрибало в грудях. Через кілька годин у виписному залі мене чекала моя сім'я: чоловік, мама і маленький син Артем.

- Де Тимоша?! - були перші слова Артема. Він так довго чекав на народження братика, що навіть не звернув на мене жодної уваги.

З цього моменту між синами почалася зворушлива братерська любов, яку я буду намагатися підтримувати всіма силами.

"Ревнощі" - це перша асоціація, яка виникає у знайомих, що вперше почули про поповнення нашої родини. Звичайно, я розумію, що повністю уникнути цього навряд чи вдасться. Тим не менш, я вірю в те, що відсотків 80 в цьому питанні залежить від батьків.

Схожі статті

Піскові годинники
Ось нарешті малюк почав впевнено ходити, він все менше спить під час прогулянок і все...
Ябіда-корябіда
"Ябіда-корябіда !"... Навряд чи знайдеться людина, яка жодного разу в житті не чула б цієї...
Рахіт - чим він небезпечний, і як його...
Рахіт - захворювання, що характеризується порушенням живлення всього організму і обумовлене зниженим використанням кальцію і...
Загартовування: суцільне задоволення
Загартовування необхідне всім малюкам. Воно допомагає рости їм більш міцними і менше хворіти. Але загартовування...
Друга дитина в сім'ї: коли і як?
Якщо у вас тільки один первісток (тобто - вам з першого разу не пощастило на...
Коли ваша дитина лідер
Не приховуватимемо, спочатку досвід роботи з дітьми, про які зараз піде мова, виявився для нас...
Дитина, ти сердишся. Значить, ти маєш рацію!
Якими б різними не були наші діти, проблеми, пов'язані з ними, досить типові. Одні батьки...
Боюся того, хто сидить під ліжком!
Всі діти час від часу чогось бояться. Кощія, Бабу-Ягу, "чужого дядька", пожежі, повені, собак, що...
На прогулянку з перших днів
Жодна молода мама не сумнівається в тому, що свіже повітря корисне для крихітки. Але далеко...
Пакт про напад
Погодьтеся, як не впасти в жах, коли ваш чарівний малюк раптово починає бити чи кусати...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми