Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Про підготовку до садка

Про підготовку до садка

Головна статті
Про підготовку до садка
Вона стільки чекала цього моменту!
Основне в підготовці до садка

altЯ сама жодного дня не ходила до дитячого садка, зі мною сиділа бабуся. Якщо чесно, я й досі впевнена, що краще було б у садку ... Але свою дочку я збиралася віддавати в садок не через його "корисності", а в силу необхідності. Я точно знала, що буду працювати повний день, та й чоловік навряд чи піде з роботи заради сидіння з донькою. Ні, бабуся у нас була і дуже-дуже допомагала нам з дитиною (моя мама, власне, і сиділа з Улькою, коли я вийшла на роботу у 7 місяців дитини), але я чудово усвідомлювала, що моїй мамі буде дуже важко сидіти з дитиною, яка підросте, - треба ж розважати, розвивати, вигадувати постійно заняття, дивитися, щоб малятко спілкувалося з іншими дітками ... Та й раптом другу дитину заведемо? Отож, стали ми на чергу в садок, коли Ульці виповнилося 3 місяці. Садок вибрали найближчий до будинку, ворота - прямо навпроти під'їзду. У цей садок ходила ще моя сестра 20 років тому, і спогади залишилися тільки хороші, та й відгуки сьогоднішніх мам надихали.

Як тільки принципове рішення було прийнято, я абсолютно заспокоїлася і впевнилася у правильності всього задуманого. Залишилося підготувати доньку. Не смійтеся - ми дійсно почали готуватися до садка з раннього дитинства. Як тільки наша красуня стала гуляти, сидячи у візку, ми майже кожної прогулянки проговорювали, виходячи з будинку, поряд з "дивися, які дерева, пташки, машинки ..." і "а це твій садок, туди ходять великі дітки, там так цікаво ...". Часто зупинялись біля огорожі садка, розглядали майданчик, а якщо гуляли дітки - то спостерігали за ними, а я говорила, що вони робили до прогулянки (грали, малювали) і що будуть робити після. У результаті садок для Ульки був чимось цікавим, куди можна "великим" діткам.

Як тільки Уляша навчилася ходити, а сталося це в 9,5 місяців, вона сама стала шкутильгати до огорожі і прилипати до неї, розглядаючи садок. Єдине, в чому я була непохитною - у садок можна тільки тим, хто туди ходить, тобто на територію ми не ходили. Зате ми з 11 місяців часто їздили до "Зелених дверцят", де з'ясувалося, що наша дівчинка у свій неповний рік досить самостійна: варто було її роздягнути і перевзути, як вона, не озираючись, покрокувала до іграшок, чим мене дуже порадувала. Тепер нам було з чим порівнювати: садок став, як" Зелені дверцята ", тільки веселіше і цікавіше. До "Дверцят" ми їздили протягом декількох місяців майже кожні вихідні і Ульці дуже подобалося. Вона взагалі виявилася "стресостійкою": до двох років ми були в дельфінарії, в зоопарку, в ДК на виставі куточка Дурова, в цирку, в парку Горького, з'їздили на море. Усі заходи були зустрінуті Уляною з величезним ентузіазмом і викликали море захоплення. Цирк і дельфінарій і досі - наші улюблені місця. Крім того, кілька разів ми зависали в дитячому клубі, де я ще раз переконалася, що дочка, в принципі, мого товариства не потребує: вона могла грати сама, лише зрідка підходячи до мене за чим-небудь. Наші спостереження за садком і життям діток у ньому ми не припиняли. Уляша почала вже просто проситися в садок, але ми кожного разу з'ясовували, що вона ще маленька: спить у памперсі, не любить їсти сама і п'є з пляшки ... Та й черга ще не підійшла, так що у нас був час усе наздогнати.

Режим ми чомусь не змінювали: Улька досить спокійно ставиться до розпорядку дня, так що ми не морочилися зі звиканням до дитсадкового режиму, тому що він для нас удома зовсім незручний. Те саме і з харчуванням: Уляна їсть досить погано, так що я, звичайно, намагалася привчити її до дитсадкової їжі, але далі супу, картоплі, макаронів і сосисок справа не просунулася.

Треба відзначити, що всі члени сім'ї говорили про садок лише в гарному ключі, усі сумніви і переживання, а також страшні історії залишалися на пізній вечір, коли Улька вже спала. Ще ми щоразу звертали Ульчину увагу на тему садка у мультиках, фільмах або різних програмах, якщо вона опинялася поблизу телевізора або дивилася мультик ("Дивися, як чудово - дітки у садку ...").

Схожі статті

Хвороба перевернутого режиму
Немовля, яке кричить ночами ... Безсонні ночі як символ героїчного материнства ... Відправляється на роботу...
Чи готова дитина до дитячого садка?
Мами, яким належить відвести малюка в садок, завжди хвилюються. Чи швидко адаптується дитина в новій...
Не хочу вставати! Як правильно будити...
Здавалося б, невелика проблема - небажання вставати, але вона часом завдає чимало клопоту (батьки змушені...
Як навчити дитину спати у зручний для батьків...
Про те, що чіткий режим значно полегшує догляд за дитиною, ми знаємо з дитинства. Режим...
Чим би підкріпитися? Харчування дитини від року до півтора...
Вашій дитині виповнився рік. Дуже добре, якщо ви продовжуєте годувати дитину грудьми вранці  і на...
Буде як шовковий
Грудничок завдає чимало клопоту. Хто б сперечався?! Взяти хоча б його нічні "гуляння": прокидається і...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми