Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Про підготовку до садка

Про підготовку до садка

Головна статті
Про підготовку до садка
Вона стільки чекала цього моменту!
Основне в підготовці до садка

altЯ сама жодного дня не ходила до дитячого садка, зі мною сиділа бабуся. Якщо чесно, я й досі впевнена, що краще було б у садку ... Але свою дочку я збиралася віддавати в садок не через його "корисності", а в силу необхідності. Я точно знала, що буду працювати повний день, та й чоловік навряд чи піде з роботи заради сидіння з донькою. Ні, бабуся у нас була і дуже-дуже допомагала нам з дитиною (моя мама, власне, і сиділа з Улькою, коли я вийшла на роботу у 7 місяців дитини), але я чудово усвідомлювала, що моїй мамі буде дуже важко сидіти з дитиною, яка підросте, - треба ж розважати, розвивати, вигадувати постійно заняття, дивитися, щоб малятко спілкувалося з іншими дітками ... Та й раптом другу дитину заведемо? Отож, стали ми на чергу в садок, коли Ульці виповнилося 3 місяці. Садок вибрали найближчий до будинку, ворота - прямо навпроти під'їзду. У цей садок ходила ще моя сестра 20 років тому, і спогади залишилися тільки хороші, та й відгуки сьогоднішніх мам надихали.

Як тільки принципове рішення було прийнято, я абсолютно заспокоїлася і впевнилася у правильності всього задуманого. Залишилося підготувати доньку. Не смійтеся - ми дійсно почали готуватися до садка з раннього дитинства. Як тільки наша красуня стала гуляти, сидячи у візку, ми майже кожної прогулянки проговорювали, виходячи з будинку, поряд з "дивися, які дерева, пташки, машинки ..." і "а це твій садок, туди ходять великі дітки, там так цікаво ...". Часто зупинялись біля огорожі садка, розглядали майданчик, а якщо гуляли дітки - то спостерігали за ними, а я говорила, що вони робили до прогулянки (грали, малювали) і що будуть робити після. У результаті садок для Ульки був чимось цікавим, куди можна "великим" діткам.

Як тільки Уляша навчилася ходити, а сталося це в 9,5 місяців, вона сама стала шкутильгати до огорожі і прилипати до неї, розглядаючи садок. Єдине, в чому я була непохитною - у садок можна тільки тим, хто туди ходить, тобто на територію ми не ходили. Зате ми з 11 місяців часто їздили до "Зелених дверцят", де з'ясувалося, що наша дівчинка у свій неповний рік досить самостійна: варто було її роздягнути і перевзути, як вона, не озираючись, покрокувала до іграшок, чим мене дуже порадувала. Тепер нам було з чим порівнювати: садок став, як" Зелені дверцята ", тільки веселіше і цікавіше. До "Дверцят" ми їздили протягом декількох місяців майже кожні вихідні і Ульці дуже подобалося. Вона взагалі виявилася "стресостійкою": до двох років ми були в дельфінарії, в зоопарку, в ДК на виставі куточка Дурова, в цирку, в парку Горького, з'їздили на море. Усі заходи були зустрінуті Уляною з величезним ентузіазмом і викликали море захоплення. Цирк і дельфінарій і досі - наші улюблені місця. Крім того, кілька разів ми зависали в дитячому клубі, де я ще раз переконалася, що дочка, в принципі, мого товариства не потребує: вона могла грати сама, лише зрідка підходячи до мене за чим-небудь. Наші спостереження за садком і життям діток у ньому ми не припиняли. Уляша почала вже просто проситися в садок, але ми кожного разу з'ясовували, що вона ще маленька: спить у памперсі, не любить їсти сама і п'є з пляшки ... Та й черга ще не підійшла, так що у нас був час усе наздогнати.

Режим ми чомусь не змінювали: Улька досить спокійно ставиться до розпорядку дня, так що ми не морочилися зі звиканням до дитсадкового режиму, тому що він для нас удома зовсім незручний. Те саме і з харчуванням: Уляна їсть досить погано, так що я, звичайно, намагалася привчити її до дитсадкової їжі, але далі супу, картоплі, макаронів і сосисок справа не просунулася.

Треба відзначити, що всі члени сім'ї говорили про садок лише в гарному ключі, усі сумніви і переживання, а також страшні історії залишалися на пізній вечір, коли Улька вже спала. Ще ми щоразу звертали Ульчину увагу на тему садка у мультиках, фільмах або різних програмах, якщо вона опинялася поблизу телевізора або дивилася мультик ("Дивися, як чудово - дітки у садку ...").

Схожі статті

Як навчити дитину спати у зручний для батьків...
Про те, що чіткий режим значно полегшує догляд за дитиною, ми знаємо з дитинства. Режим...
Буде як шовковий
Грудничок завдає чимало клопоту. Хто б сперечався?! Взяти хоча б його нічні "гуляння": прокидається і...
Чим би підкріпитися? Харчування дитини від року до півтора...
Вашій дитині виповнився рік. Дуже добре, якщо ви продовжуєте годувати дитину грудьми вранці  і на...
Не хочу вставати! Як правильно будити...
Здавалося б, невелика проблема - небажання вставати, але вона часом завдає чимало клопоту (батьки змушені...
Чи готова дитина до дитячого садка?
Мами, яким належить відвести малюка в садок, завжди хвилюються. Чи швидко адаптується дитина в новій...
Хвороба перевернутого режиму
Немовля, яке кричить ночами ... Безсонні ночі як символ героїчного материнства ... Відправляється на роботу...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми