Діти Психологія і виховання від 1 до 3 Не слухається? - Не розуміє!

Не слухається? - Не розуміє!

Головна статті
Не слухається? - Не розуміє!
Будьте послідовними
alt
Будьте постійними

altПроблема неслухняності дітей часто заводить батьків у глухий кут. Проте чи дійсно такі вже неслухняні наші малюки, як нам здається?

Доведено, що у дитини абсолютно інше сприйняття дійсності, ніж у дорослого. Тому, якщо у вас створюється враження, що крихітка "відбилася від рук", стала некерованою, не поспішайте її карати: часто маля просто не розуміє, що ж від нього хочуть дорослі, а можливо, розуміє з точністю до навпаки.

Сайт для мам supermams.ru пропонує вам чотири положення, які допоможуть під іншим кутом поглянути на питання неслухняності.

Формулюйте свої прохання чітко
Якщо ви поспостерігаєте за мамами на дитячому майданчику, то помітите, як розмовляє переважна більшість із них: "Ну скільки разів тобі повторювати?", "Усі діти як діти, а ти ..."," Ну що це за дитина? ", і т.д. і т.п. У дитини сприйняття буквальне і таких словесних загадок їй не зрозуміти.

Якщо ви хочете, щоб дитина вас почула, скажіть просто і ясно, чого ви від неї хочете: «Іди до мене», «Кинь каку», «Обтруси ручки».

Схожі статті

Демонстративні діти
Спілкування та ставлення дитини до інших людей протягом дошкільного віку істотно змінюється. Так, в середині...
Допоможемо дитині вирости щасливою
Всі ми, батьки, хочемо, щоб наші діти росли щасливими. Життєвий успіх, самореалізація - важливі складові...
Чому мене не беруть?
Як часто на дитячому майданчику, чи в парку, або у дворі можна побачити таку картину:...
Казка в логопедичній роботі з дітьми раннього...
Казка! Як багато хороших, добрих спогадів пов'язано в кожного з нас з цим поняттям. Формується...
Поки грім не гримнув
За спостереженнями психологів, у підлітка провісники кризи часто грізними не виглядають. Саме тому батьки на...
Якщо ваша дитина геймер. Частина 2
Початок Пристрасть дітей до ігор і відхід від реальності збіднює їх емоційну сферу, супроводжуючись високою нервово-емоційною...
Я працюю вдома
Мені не треба вставати о сьомій ранку, робити щось неймовірне на голові й штовхатися в...
Все геніальне непросто
Виховати маленького генія - непросте завдання. І вчитися тут доведеться перш за все самим батькам...
Малюк і дзеркало. Кроки до усвідомлення...
Рано чи пізно у кожного малюка відбувається знайомство з дзеркалом. Якщо вірити таким визнаним авторитетам...
Пора рятуватися втечею?
Будь-яка дитина перетворює свою маму в загартованого бійця, стійкого до бурь та життєвим напастям ......

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми