Книжковий світ

Головна статті
Книжковий світ
Частина і ціле
Навчальний посібник

altУсі малюки псують книги - розмальовують їх, рвуть, але чому? Не зі шкідливості, повірте. Вони хочуть розібратися в тому, що знаходиться перед ними. Давайте заглянемо глибше того, що знаходиться на поверхні, і спробуємо подивитися на те, що відбувається очима дитини.

Залиш свій слід
Одні батьки, намагаючись пояснити любов свого малюка до розмальовування книг, кажуть: «Він у нас ще дурний і не розуміє, що псує книжку». А інші, навпаки, вважають, що дитина бешкетує, тому що діти взагалі схильні до поганої поведінки і їх треба виховувати. Проте насправді не праві в даному випадку ні ті, ні інші. На думку психологів, за уявним руйнуванням книги стоїть акт створення власного твору, що дуже важливо з точки зору розвитку малюка. Це, звичайно ж, перші проби пера, проба себе в якості художника-ілюстратора і навіть письменника. Малюк «балакає» (скажімо, з великою повагою «малює») і дивиться, порівнює з надрукованим у книзі, що вийшло в результаті? Це дорослому здається, що нічого не виходить, а точніше - виходить повне неподобство - псування книжок.

Але дитина бачить ситуацію трохи інакше. По-перше, таким чином вона починає усвідомлювати, що може залишити у книжці свій слід. Для неї це велике відкриття, звичайно воно відбувається в 1-2 роки, розв'язуючи руки майбутнього художнику чи письменникові. Відповіддю на питання «Що він може?» буде вся подальша творча (малювальна, письменницька та інша) діяльність малюка - підлітка - дорослого. Дорослий відразу ж жадає результату - красивої картини, або правильного, з його точки зору, малюнка. Але в даному випадку батькам необхідно навчитися терпінню, тому що тільки повага і трепетне ставлення до процесу творчості улюбленого чада дозволить отримати хороший результат.

Холст для рисования как сделать холст.

Схожі статті

Лікуємо казкою криза триліток
З самого народження Данило був спокійною дитиною. Про нього говорили "мамина радість" - малюк не...
Про моє життя з двома дітьми
Нарешті ми вдома! Останні кілька днів я засинала й прокидалася лише з однією думкою: скоріше...
Вхід заборонено
До його народження ви підготували, обставили і прикрасили його кімнату, щоб ваш маленький улюбленець почував...
Хто нас ніжно так голубить? (Частина 1)
Будь-яка мама хоче займатися з малюком тим, що йому подобається. Спілкування через дотик, тілесний контакт...
Моцарт корисний математикам, розвитку інтелекту...
Один першокласник мучиться з завданням, а другий клацає їх жменями, як горіхи. Сусідський хлопчик ловить...
Психологія статевих відмінностей у розвитку інтелектуальних здібностей (частина...
Багато років на Заході і в останнє десятиліття в Україні, поряд із традиційними підходами до...
Допоможемо дитині вирости щасливою
Всі ми, батьки, хочемо, щоб наші діти росли щасливими. Життєвий успіх, самореалізація - важливі складові...
Обдарована дитина
Одного разу я подивився фільм про одного юного музиканта. Після чергового прослуховування відомий педагог підійшов...
Як позбавити дитину від набридливої ??ролі. Частина...
Початок Повісивши трубку, я продовжувала думати про ці два сценарія. Звичайно, якщо б мені потрібно було...
Один з шістнадцяти
До якого психологічного типу відноситься ваша дитина Інформаційний психоаналіз або соціоніка, зараз стає широко (але не...

Корисні лінки

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми