Книжковий світ

Головна статті
Книжковий світ
Частина і ціле
Навчальний посібник

altУсі малюки псують книги - розмальовують їх, рвуть, але чому? Не зі шкідливості, повірте. Вони хочуть розібратися в тому, що знаходиться перед ними. Давайте заглянемо глибше того, що знаходиться на поверхні, і спробуємо подивитися на те, що відбувається очима дитини.

Залиш свій слід
Одні батьки, намагаючись пояснити любов свого малюка до розмальовування книг, кажуть: «Він у нас ще дурний і не розуміє, що псує книжку». А інші, навпаки, вважають, що дитина бешкетує, тому що діти взагалі схильні до поганої поведінки і їх треба виховувати. Проте насправді не праві в даному випадку ні ті, ні інші. На думку психологів, за уявним руйнуванням книги стоїть акт створення власного твору, що дуже важливо з точки зору розвитку малюка. Це, звичайно ж, перші проби пера, проба себе в якості художника-ілюстратора і навіть письменника. Малюк «балакає» (скажімо, з великою повагою «малює») і дивиться, порівнює з надрукованим у книзі, що вийшло в результаті? Це дорослому здається, що нічого не виходить, а точніше - виходить повне неподобство - псування книжок.

Але дитина бачить ситуацію трохи інакше. По-перше, таким чином вона починає усвідомлювати, що може залишити у книжці свій слід. Для неї це велике відкриття, звичайно воно відбувається в 1-2 роки, розв'язуючи руки майбутнього художнику чи письменникові. Відповіддю на питання «Що він може?» буде вся подальша творча (малювальна, письменницька та інша) діяльність малюка - підлітка - дорослого. Дорослий відразу ж жадає результату - красивої картини, або правильного, з його точки зору, малюнка. Але в даному випадку батькам необхідно навчитися терпінню, тому що тільки повага і трепетне ставлення до процесу творчості улюбленого чада дозволить отримати хороший результат.

Холст для рисования как сделать холст.

Схожі статті

Як позбавити дитину від набридливої ??ролі. Частина...
Початок Повісивши трубку, я продовжувала думати про ці два сценарія. Звичайно, якщо б мені потрібно було...
Обдарована дитина
Одного разу я подивився фільм про одного юного музиканта. Після чергового прослуховування відомий педагог підійшов...
Правда про дитячий плач
Напевно, немає жодної дитини, яка б жодного разу в своєму житті не заливалася гучним ревінням...
Ми зростаємо! Все про розвиток малюка від 1 року 9 міс. до двох років. Частина...
Період від 1 р. 9 міс. до двох років - новий етап у розвитку вашого...
Нежить у немовлят
Перші 9 місяців життя нашої дочки проблема лікування дитячого нежитю нам була незнайома - через...
Лікуємо казкою криза триліток
З самого народження Данило був спокійною дитиною. Про нього говорили "мамина радість" - малюк не...
Я працюю вдома
Мені не треба вставати о сьомій ранку, робити щось неймовірне на голові й штовхатися в...
Підліткова гламуроманія. Частина 2
Початок На початку XX століття майже всім хотілося стати жінкою-вамп подібно до відомої тоді танцівниці Айрін...
Допоможемо дитині вирости щасливою
Всі ми, батьки, хочемо, щоб наші діти росли щасливими. Життєвий успіх, самореалізація - важливі складові...
Розмови про обдарованість
Досить відомі твердження вождя світового пролетаріату про те, що державою зможе керувати навіть кухарка. Однак...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми