Чому дитина б'є себе

Головна статті
Чому дитина б'є себе
Деякі загальні дитячі особливості
Відмінності в дитячій поведінці
Такою поведінкою дитина може сама себе карати
Такою поведінкою дитина може проявляти свій розпач
Як поводитись матері

altІноді трапляється так, що мала дитина до трьох років в напружених ситуаціях починає наносити собі удари або битися головою об стіну чи  підлогу.

Це викликає у мами справжній шок. Якщо врахувати, що ці удари бувають зовсім неабиякі, у будь-кого з батьків виникають цілком логічні запитання, які можна розділити на три умовні категорії.

• Причина такої поведінки. Чому вона так робить? Що в сім'ї провокує у дитини таку поведінку?Чи  винні батьки в чому-небудь?
  • Хочу, щоб цього не було. Як зробити так, щоб дитина не завдавала собі ударів?
  • Як правильно реагувати мамі на таку поведінку малюка?

Треба сказати, що не існує однозначної відповіді на жодне з цих запитань. Тому що поведінка дитини, яка б'є себе - це всього лише симптом. Це як головний біль - симптом дисбалансу в організмі, причини якого можуть бути у кожної людини свої.

Схожі статті

Про маніпуляції. Війна без кінця
Часто доводиться чути про дітей, яких у три-чотири роки віддали в садок, а вони не...
Ліворука дитина
Проблема адаптації дитини в житті завжди хвилює батьків. І будь-яке відхилення від загальноприйнятих норм (не...
Як позбавити дитину від набридливої ??ролі. Частина...
Початок Повісивши трубку, я продовжувала думати про ці два сценарія. Звичайно, якщо б мені потрібно було...
Все про лівшів
Ще за часів первісних людей людство розділилося на лівшів (шульг) і правшів, чому є ряд...
Першими знайомляться цікаві та ініціативні
У вересні у наших дітей завжди нові знайомства: перші дні в дитячому садку, поява на...
Що потрібно знати батькам про психоактивні...
Багато батьків вважають, що в ситуації, коли їх дитина почала вживати наркотики, винні всі і...
Рекомендовано при укусах
Наш малюк кусається?! Зазвичай для батьків це повна несподіванка. І вона не з приємних. У...
Маленький фаворит
Спочатку моє сімейне життя складалася просто чудово: ми з чоловіком розуміли один одного з півслова,...
Встановлюємо обмеження. Частина III
Початок Продовження не дії, а слова Основний момент, який варто пам'ятати, стосовно дітей, особливо маленьких, полягає в тому,...
Десять "золотих" способів виховання морального досвіду...
Виживання дитинчати тварини у природі зумовлюється рефлексами та інстинктами, виробленими мільйонами років існування виду. Додатково...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми