Чому дитина б'є себе

Головна статті
Чому дитина б'є себе
Деякі загальні дитячі особливості
Відмінності в дитячій поведінці
Такою поведінкою дитина може сама себе карати
Такою поведінкою дитина може проявляти свій розпач
Як поводитись матері

altІноді трапляється так, що мала дитина до трьох років в напружених ситуаціях починає наносити собі удари або битися головою об стіну чи  підлогу.

Це викликає у мами справжній шок. Якщо врахувати, що ці удари бувають зовсім неабиякі, у будь-кого з батьків виникають цілком логічні запитання, які можна розділити на три умовні категорії.

• Причина такої поведінки. Чому вона так робить? Що в сім'ї провокує у дитини таку поведінку?Чи  винні батьки в чому-небудь?
  • Хочу, щоб цього не було. Як зробити так, щоб дитина не завдавала собі ударів?
  • Як правильно реагувати мамі на таку поведінку малюка?

Треба сказати, що не існує однозначної відповіді на жодне з цих запитань. Тому що поведінка дитини, яка б'є себе - це всього лише симптом. Це як головний біль - симптом дисбалансу в організмі, причини якого можуть бути у кожної людини свої.

Схожі статті

Разбірки в пісочниці
Напевно, немає таких батьків, які не зіткнулися б з такою ситуацією. Ви виходите гуляти з...
Давай проженемо Карабаса!
Протистояння добра і зла - вічна тема, яка не залишає байдужими ні дорослих, ні дітей....
Дитина з захопленням: вона - особистість!
Маленькій принцесі з казки "Спляча красуня" феї відкрито надали свої дари. Сказали, наприклад, "будеш співати,...
Людина тривожна
Почуття тривоги знайоме кожній людині - і великій, і зовсім ще маленькій. Чому нервують дорослі,...
Кому було сказано!
Справді, ну скільки разів можна повторювати одне й те саме?! Часом створюється враження, що ви...
Демонстративні діти
Спілкування та ставлення дитини до інших людей протягом дошкільного віку істотно змінюється. Так, в середині...
Лідером народжуються чи стають? Частина 2
Початок Якими б природними задатками не володіла від народження та чи інша людина, сформувати на їх...
Збережемо діткам їх клітини! Нервові.
Я пишу тексти років зо двадцять. Останні десять - на комп'ютері. Але рядки, які ви...
Як привчити дитину до порядку
Моєму синові 4 роки. Він росте веселим і тямущим хлопчиком. Нам із чоловіком приємно спостерігати...
Як позбавити дитину від набридливої ??ролі. Частина...
Початок Повісивши трубку, я продовжувала думати про ці два сценарія. Звичайно, якщо б мені потрібно було...

Корисні лінки

Мультфільми

Вчимось малювати

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Мультфільми